Zaczynamy nową przygodę
Zaczynamy nową przygodę

Moi Drodzy,

Zaczynamy naszą przygodę nie tylko z nowo otwartym sklepem internetowym, ale również z blogiem, na który będę wrzucał moje przemyślenia z obszaru winiarstwa.

 

Będę chciał Wam przybliżyć moją subiektywną opinie na temat testowanych win oraz akcesoriów. Podywagujemy również o naszych produktach- przybliżę Wam ich charakterystykę.

 

Nie zabraknie także ciekawych anegdot z wyjazdów do winnic oraz rozmów z ciekawymi ludźmi z branży, których spotkałem na swojej drodze. Ruszymy też z vblogiem, który będzie miał charakter edukacyjno-informacyjny.

 

fajne zdjęcie i małe

 

Startując z nowym biznesem nie ukrywałem, że spełniam swoje marzenie. Trafiam do branży, która jest bardzo trudna, nieprzewidywalna ale daje bardzo dużo przyjemności.

 

Jestem zdania, że picia win uczymy się cale życie, a na koniec i tak mamy braki z tego obszaru. To wszystko przez to, że w dobie globalizacji, nowych technologii, pasji enologów do ulepszania produktów mamy do czynienia z ogromną ilością znakomitych win, których nie sposób wszystkich spróbować.

 

Chciałbym, żeby blog był ciekawy zarówno dla osób, które mają dużą wiedzę z tego zakresu jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z winem. Jeśli dzięki moim wpisom rodzina miłośników wina powiększy się będę bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Was moją największą pasją.

Miłej lektury i mam nadzieję do zobaczenia przy okazji degustacji oraz wspólnych podróży winiarskich.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl