O firmie

Entuzjaści życia, koneserzy nowych smaków i zapachów, miłośnicy wina. Nasza praca to pasja. Odkrywanie nowych, wspaniałych winnic daje nam ogromną satysfakcję. Wino to dla nas nie tylko napój w zakorkowanej butelce. Wino to nasz styl życia, który bardzo dynamicznie się zmienia. Pozwala nam ciągle się uczyć, zgłębiać nowe aromaty. Pokazuje nam jak bardzo z biegiem lat zmienia się nasz smak, nasze gusta, przyzwyczajenia.

 

Chcemy przybliżać Wam nowe trendy, a przy okazji dać Wam radość z odkrywania tego cudownego trunku. Chcemy Was inspirować, dzielić się z Wami naszą wiedzą, a zarazem dać Wam swobodę wyboru. Każde wino jest inne, tak samo jak ludzie. Ile osób, tyle opinii, z których nie sposób rozstrzygnąć, które są słuszne, a które nie. To właśnie jest najwspanialsze w degustacjach.
Te niekończące się dyskusje na temat smaków, zapachów, kolorów, doboru szkła czy temperatury serwowania. Chcielibyśmy abyście dzięki nam wspominali o wakacjach, najważniejszych momentach w Waszym życiu, smakach, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy będziecie mieli okazję przeżywać fantastyczne chwile z kieliszkiem dobrego wina w ręku, celebrować momenty warte zapamiętania oraz dzielić się radością z bliskimi.

 

Dzieląc się z Wami naszą największą z pasji, przychodzą nam na myśl słowa Lily Bollinger, która odpowiadając na pytanie „Kiedy pija szampana?” rzekła:

Pijam go, gdy czuję się samotna. Gdy mam towarzystwo - oczywiście piję go obowiązkowo.
Bawię się nim, gdy nie mam apetytu, a piję go, gdy jestem głodna.
Poza tym w ogóle go nie ruszam - no chyba, że jestem spragniona”.

 

Mamy nadzieję, że nasze rekomendacje  przypadną Wam do gustu, że wino stanie się dla Was tym samym czym jest dla nas - pasją i stylem życia.
Chcielibyśmy wspólnie z Wami wyruszyć w podróż po najwspanialszych winnicach Świata i móc dzielić się z Wami emocjami z tym związanymi.

 

Wojciech Morysiński

właściciel Prime Wine

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl